СРОЧНО НАДО !!11111 1.Розв'яжи рівняння 125 + (х-212) = 133. Запиши тільки корінь рівняння *

2.Основа рівнобедренного трикутника дорівнює 15 см, а його периметр - 97 см. Знайди довжину бічної сторони трикутника. Запиши тільки числове значення, яке ти отримав. *

Ответы на вопрос

Отвечает Сабурова Елизавета.

Ответ:

1. 220

2. 41 см

Объяснение:

1 .x = (133-125)+212

2. (97-15)÷2=41 (см)