Обчислити значення виразу 18ху+6х-24у якщох= 1.3 а у=0.4Очень прошу помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Nick Payal.

Ответ:

7,56

Объяснение:

18ху + 6х - 24у = 6(3xy + x - 4y) = 6 * (1,56+1,3-1,6)=6*1,26=7,56