Розв’яжіть рівняння cos 3x = – 1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Костюкевич Кирилл.

Cos3x=-1/2 3x=±arccos(-1/2)+2pin,nєZ 3x=±(pi-pi/3)+2pin, nєZ 3x=±2pi/3+2pin,nєZ X=±2pi/9+2pin/3,nєZ