ПОМОГИТЕ ДАМ 35 БАЛЛОВ 6. Периметр трикутника дорівнює 5а. Одна із сторін рівна а+в, друга

сторона менша на 2а. Знайдіть третюсторону трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

2в-а

Объяснение:

Р трикутника =сумi трьох сторiн.Р=а+в+с.Одна сторона вiдома а+в,друга сторона меньша на 2а,тобто (а+в)-2а.I вiдомий Р.Знаходимо третю сторону 5а=а+в+((а+в)-2а)+х.Переносимо вiдомi на правоа невiдомI на лiво.х=а+в+а+в+2а-5а ,х=2в-а