Розв'яжіть рівняння; а) 4/9х=3,6, б) х : 4 цілих та 2/7 =3/5 , ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА


Ответы на вопрос

Отвечает Сиротина Лиза.

Ответ:

Объяснение:

а) 4/9х = 3,6

х = 3,6 : 4/9

х = 3 6/10 : 4/9

х = 3 3/5 : 4/9

х = 18/5 * 9/4

х = 162/20

х = 8 2/20

х = 8 1/10

б) х : 4 2/7 = 3/5

х = 3/5 * 4 2/7

х = 3/5 * 30/7

х = 90/35

х = 2 20/35

х = 2 4/7