Знайдіть нулі функції: 1) у = -х-7; 2) у = х 2 -9х+8.


Ответы на вопрос

Отвечает Рябинина Полина.

Ответ:

1) x = -7.

2) x = 1.

Объяснение:

1) y (x) = - (- 7) - 7 = 7 - 7 = 0.

2) y (x) = 1 - 9 + 8 = - 8 + 8 = 0.