Послідовність задано формулою cn=(-1)^n*6 Знайти: c1 ; c9; c24; ...


Ответы на вопрос

Отвечает Сахипгареев Ильдар.

Ответ:

Сn=(-1)ⁿ×6

n- це натуральне число

значить потрібно просто замість n підставити числа 1;9;24

-1 в парному степені буде 1, в непарному : -1

c1=(-1)¹×6=-1×6=-6

c9=(-1)⁹×6=-1×6=-6

c24=(-1)²⁴×6=1×6=6