Один із сторін трикутника на 41 см менше від другої та в 4 рази менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника , якщо його периметр 107 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Балюк Саша.

Ответ:

11, 52, 44

Объяснение:

Пусть x - одна сторона, значит х+41 - вторая, 4х - третья.

P=x+(x+41)+4x=107

6x=66

x=11

x+41=11+41=52

4x=4*11=44