Запишіть одночлен 8x³у⁴*(x²y5)³ стандартному вигляді, вкажіть його коефіцієнт та степінь​


Ответы на вопрос

Отвечает Гук Ліза.

Ответ:

Объяснение:

8x³у⁴*(x²y5)³=8x^3y^4*x^6y^15=8x^9y^19

8x^{3}y^{4}*(x^{2}y^5})^{3}=8x^{3}y^{4}x^{6}y^{15}=8x^{9}y^{19}

коефіцієнт  8

степінь​ (9+19)=28