1) Знайдіть найменший додатний період функції y = 1/8 * cos(4x - pi/3)


Ответы на вопрос

Отвечает Лакомая Алина.

Ответ:

y=\dfrac{1}{8}\cdot cos(4x -\dfrac{\pi}{3})\\\\T(cosx)=2\pi \ \ \ ,\ \ \ T(y)=\dfrac{T(cosx)}{4}=\dfrac{2\pi }{4}=\dfrac{\pi}{2}