Спростіть вираз: (x+2)(x+12) - x(5 - x) - 2x² і знайдіть його значення, якщо x= -6


Ответы на вопрос

Отвечает Гончар Артем.

Ответ:

-30

Объяснение:

(x+2)(x+12) - x(5 - x) - 2x² = (x+2)(x+2 +10) - 5x + x² - 2x² = (x+2)² + 10x+20 - 5x - x² = x² + 4x + 4 + 5x +20 - x² = 9x + 24 =  3(3x+8) = 3(-3*6+8) = -30