Знайдіть усі значення х, при яких функція набуває від'ємних значень. у = 3x² + 6x -5


Ответы на вопрос

Отвечает Квантова Таня.

Ответ:

У=3^2+6×-5

3×^2+6×-5=0

D=b^2-4ac

D=36+60=96

Объяснение:

×1,2-(b+ корень из D): 2

×1,2(-6+ корень из 96): 2

×1=(-6+ корень из96): 2

×2=(-6 корень из-96): 2