Спростіть вираз (3y + 7) - (5 - 4y)(5 + 4у) і знайдіть його значення якщо у= 3/20​


Ответы на вопрос

Отвечает Аганин Матвей.

Відповідь:

-17\frac{19}{100}

Пояснення:

(3y + 7) - (5 - 4y)(5 + 4у)=3y+7-25+16y^{2}=16y^{2}+3y-18, якщо  у= 3/20, то 16*9/400+3*3/20-18=36/100+45/100-18=81/100-18=-17\frac{19}{100}