периметр земельної ділянки 36м, а її площа 80 м2. Знайдіть розміри цієї ділянки. Складенмо рівняння

: 2(x+y) =36, xy=80. Розв'яжемо їх​

Ответы на вопрос

Отвечает Зыков Дмитрий.

Ответ:

8, 10

Объяснение:

x+y=18 x=18-y

(18-y)y=80

18y-y²-80=0

y²-18y+80=0

(y-10)(y-8)=0

y1=10 y2=8

x1=8 x2=10