Периметр земляної ділянки 34 м , а її площа 70 м ². Знайдіть розміри цієї ділянки. Складемо

рівняння x+y =34,xy=70. Розв'яжемо їх

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ангелина.

Ответ:

7,10

Объяснение:

x+y=17 x=17-y

(17-y)y-70=0

y²-17+70=0

(y-10)(y-7)=0

y1=10 y2=7

x1=7 x2=10

1 0