Одне з чисел на 7 більше від другого, іхній добуток дорівнює -12. Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Анита.

Ответ:

Объяснение:

Нехай перше число - х, друге число - у. Тоді:

{y= x+7

{x*y=-12;

{y= x+7

{x(x+7) =-12;

{y= x+7

{x² +7x +12=0;

Розв'яжемо квадратные рівняння:

D = b² - 4ac = 49 - 48 = 1

x₁=-4

x₂=-3

y₁=3

y₂=4