Банк через рік нарахував у вигляді відсотків 600 грн, а вкладник поклав у банк ще 2400 грн. Ще

через рік сума вкладу становила 23 600 грн. Скільки грошей спочатку вкладник поклав у банк?​

Ответы на вопрос

Отвечает Стаховский Сергей.

Ответ:

19910

Объяснение:

Пусть x  грошей спочатку вкладник поклав у банк.

%:  q  = p/100%  p = кол-во начисленный процентов год, процентная ставка p%

1 рік:  qx = 600 ⇒ q = 600/x⇒ x₁ = x + 600 + 2400

2 рік:  x₁ +x₁ q = 23600 ⇒ x₁(1+q) = 23600

(x+3000)(1+600/x) = 23600

x²-20000x + 1800000 = 0

D = 392800000 = 19819.2

x≈ 19910