2 Спростіть вираз (1+2x)(2x-1) і знайдіть його значення при х =1/2 или ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мокроусова Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

(1+2x)(2x-1)=4х^2-1

4*(1/2)^2-1=4*1/4-1=1-1=0