Обчисліть використовуючи формулу квадрата суми або різниці 299² і 501²​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилов Сергей.

Ответ:

Объяснение:299²=(300-1)²=300²-2·300+1=90000-600+1=89401

501²=(500+1)²=250000+2·500+1=250000+1001=251001