Запишіть у вигляді многочлена квадрат різниці двох виразів t і 2s


Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Данил.

Ответ:

(t-2s)^2=t^2-4st+4s^2

Объяснение:

(a−b)^2=a^2−2ab+b^2