СРООЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА знайдіть усі значення x при яких функція набуває від'ємних значень

y=4x^{2}-4x-3

Ответы на вопрос

Отвечает Abdiraim Bekasil.

Ответ:

x=-\frac{3}{2}

Объяснение:

y=\frac{4x}{2}-4x-3

0=\frac{4x}{2}-4x-3

0=4x-8x-6

0=-4x-6

4x=-6

Ответ: x=-\frac{3}{2}