За три ручки і два олівця заплатили 14,5 грн. Ручка дорожча від олівця на 1 грн. Скільки коштують

ручка і олівець окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимович Даша.

Ответ:

Объяснение:

Х - цена карандаша

Х+1 - цена ручки

2*х+3*(х+1)=14,5

2х+3х+3=14,5

5х=14,5-3

5х=11,5

Х=11,5:5

Х=2,3 грн цена карандаша

2,3+1=3,3 грн цена ручки

2*2,3+3*3,3=14,5 грн