426. Өрнектің мәнің табындар: 1) 1/5 - 1/6 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Перепелов Семён.

Ответ:

1/5 - 1/6= 6/30-5/30=1/30 (ортак болимге келтиру керек болды)