Функцію задано формулою y= -3x+5. Знайдіть значення функції якщо значення аргументу дорівнює 3


Ответы на вопрос

Отвечает Некрасова Маргарита.

Ответ:

у=-3х+5

1)у(3)=-3*3+5=-9+5=-4