Обчисліть значення виразу: х²+16х+64 якщо х 9​


Ответы на вопрос

Отвечает Усатова Полина.

Ответ: 289

Объяснение:

за формулою скороченого множення "квадрат суми":

x^2+16x+64=(x+8)^2

тепер можна підставити x=9 і без проблем вирахувати:

(x+8)^2=(9+8)^2=17^2=289