Чи належить графіку функції y = точка A (-6;4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ульяна.

Объяснение:

підставимо х з точки А(-6;4) в нашу функцію

y  = -  \frac{24}{x}

тоді:

y =  -  \frac{24}{ - 6}  =  - ( -  \frac{24 }{6} ) =  \frac{24}{6} = 4

ми отрамали у з точки А(-6;4), а тому , точка А (-6;4) належить графіку функції