Відомо що sin a=1/2, cos a=3/8. Знайдіть tg a.Варіанти: 4/33/43/16​


Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Михаил.

Ответ:

4/3

Объяснение: tga=\frac{sin a}{cos a}=\frac{1}{2}: \frac{3}{8} =\frac{1}{2} \frac{8}{3}=\frac{4}{3}