Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка функції

y=1,5x-60. ТЕРМІНОВО! ДАЮ 30 БАЛІВ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесниченко Денис.

1) х = 0

у = 0 - 60 = -60

2) у = 0

1,5х - 60 = 0

1,5х = 60

х = 40

Ответ: (40; -60)

Отвечает Кот Дарья.

Ответ:

не знаю правильно или нет ((((