Знайдіть найбільше та найменше значення функції f(х) = х4 - 8x2 - 9 на відрізках [-1;1]


Ответы на вопрос

Отвечает Потапенко Інна.

Ответ:

Объяснение:

f(x)=x⁴-8x²-9

[-1; 1]

f'(x)=4x³-16x=4x(x²-4)

4x(x-2)(x+2)=0

x₁=0; x₂=2; x=-2

Подходит точка 0, которая входит в промежуток [-1; 1].

f(-1)=(-1)⁴-8·(-1)²-9=1-8-9=-16

f(0)=0⁴-8·0²-9=-9

f(1)=1⁴-8·1²-9=1-8-9=-16

Ответ: f(min)=-16; f(max)=-9.