Знайдіть координати точок перетину з осями координат графіків функцій а) y=-2x; б) y=3x+1


Ответы на вопрос

Отвечает Сокол Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

y=-2x

x=0

y=-2*0=0

y=0

-2x=0

x=0

(0;0)

y=3x+1

x=0

y=3*0+1=1

(0;1)

y=0

3x+1=0

3x=-1

x=-1/3

(0;1)(-1/3;0)