Розкладіть на множники 24y2-6=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Кишканов Арсений.

В записi помилка !

24у²-6=6(4у²-1)=6(2у-1)(2у+1).

Якщо запис записано вiрно, виходить рiвняння :

24у²-6=0

4у²-1=0

4у²=1

у²=1/4

у=±1/2

у=1/2

у= -1/2

у1= -1/2

у2= 1/2.

Отвечает Кишиева Эльмира.

Відповідь:

Пояснення:24y2-6=0

48y-6=0

48y=6

y=⅛