Знайти сімнадцятий член арифметичної прогресії, якщо перший її член дорівнює -11, а різниця

дорівнює 6.

Ответы на вопрос

Отвечает Валинкевич Рома.

Ответ:  85.

Объяснение:

a1=-11;  d=6. Найти а17.

an=a1+(n-1)d;

a17= - 11 + (17-1)*6 = -11 +16*6 = -11+ 96= 85.

a17 = 85.