Розвяжіть нерівність 3х^2+4х+1<0 б) -х^2+4<_0​Чи є розв'язком нерівності х^2-х-4>0 число

а) -1; б) 3

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Махмуд.

Ответ:

Объяснение:

3х²+4х+1<0

х₁₂=(-2±√1)/3

х₁=(-2+1)/3=-1/3.

х₂=(-2-1)/3=-1.

3(х+1)(х+1/3<0

+++++++(-1)-------(- 1/3)+++++++       (точки пустые)

х∈(-1; - 1/3).

б)

-х²+4≤0

х²-4≥0  ;    (х-2)(х+2)≥ 0

+++++++++(-2)----------------(-2)+++++++     (   точки закрашены)

х∈(-∞;-2] ∪ [2 ;+∞).