Чому дорівнює значення функції y=-3x+4 якщо аргумент дорівнює -2​


Ответы на вопрос

Отвечает Чучкина Лера.

Ответ:

Объяснение:

Якщо х = -2, то y = -3x + 4 = -3 · (-2) + 4 = 6 + 4 = 10