Помогите пожалуйста!) Функцію задано формулою =3-2х знайдіть значення якщо 1) х=1 2) х= -3 3) х=

-0,8 4) х=5

Ответы на вопрос

Отвечает Насонова Кристина.

Ответ: 1)у=1

2) у=9

3)  у=4,6

4) у=-7

Объяснение:

у=3-2x

1)у=3-2*1=1

у=1

2) у=3-2*-3=3+6=9

у=9

3) у=3-2*-0,8=3+1,6=4,6

у=4,6

4) у=3-2*5=3-10=-7

у=-7