Помогите.. Функцію задано формулою у= -3x-1; Знайти значення x, якщо значення функції 1) y=0; 2)

y=-3; 3) y= 5, зарание спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Почепаева София.

Ответ:

1) -0.3 2) 0.6 3) -2

Объяснение:

1) 0=-3x-1

3x= -1

x= -0,3

2) -3 = -3x-1

3x = 3-1

3x = 2

x = 0,6

3) 5 = -3x-1

3x = -5-1

3x = -6

x = -2