Знайдіть значення функції у=1/3х-2, якщо значення аргументу дорівнює (-6). СРОЧНООООО!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Божок Дарина.

Ответ:

- 37/18

Объяснение:

y = 13x - 2

x = - 6

y = 1/-6*3 - 2

y = - 1/18 - 2

y = - 1/18 - 36/18

y = -37/18