Функцію заданої формулою y=0,3x-2. Знайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює: 5​

Ответы на вопрос

Отвечает Емелин Егор.

Ответ:

Объяснение:

y=0,3x-2=0,3*5-2=1,5-2=-0,5