Знайти суму перших тринадцяти членів арифметичної прогресії 103;100;97;94​


Ответы на вопрос

Отвечает Князев Захар.

Ответ:

Объяснение:

a₁=103

d=100-103=-3

Sn=(2a₁+d(n-1))*n/2

S₁₃=(2*103₁-3(13-1))*13/2=1105