Знадіть таке число а , щоб точка перетину графіків функції y= 2x+a і y=-3x+5 мала абцису 2


Ответы на вопрос

Отвечает Шиморина Лилечка.

Ответ:

Объяснение:

2x+a=-3x+5

x=2

2*2+a=-3*2+5

4+a=-6+5

a=-6-4+5=-5