Знайдіть третій член арифметичної прогресії, якщо п’ятий їх член -9, а різниця 5? -19 19 -29


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Михаил.
A5=a1+5*4
{a3=a1+5*2

{-9=a1+20
{а3=а1+10
а1=-29

а3= -29+5*2= -19
Ответ: -19