Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіка функції у = -0,8х + 4 з осями

координат.

Ответы на вопрос

Отвечает Зиннатов Ильмир.

Ответ:

(0;4)

Объяснение:

с остю ОХ:надо что бы У=0,

т.е. -0.8x+4=0

0,8x=-4

x=5 ответ (5;0)

с осью ОУ: надо что бы х=0,

т е. у=-0.8*0+4=4

ответ: (0;4)