Знайти суму нескінченої геометричної прогресії (bn), якщо b1=14, q=0,3​


Ответы на вопрос

Отвечает Амангельдиев Алмат.

Объяснение:

b_1=14\ \ \ \ q=0,3\ \ \ \ S=?\\S=\frac{b_1}{1-q}=\frac{14}{1-0,3} =\frac{14}{0,7}=20.

Ответ: S=20.