з міста А до міста В одночасно виїхали вантажний та легковий автомобілі.Через 1.5 год руху відстань

між ними дорівнювала 27км. Знайдіть швидкість вантажного автомобіля, якщо вона становить 0.8 швидкості легкового

Ответы на вопрос

Отвечает Жалғасбаева Гүльмира.

Ответ:

Объяснение: ( це пояснення для вашого уровня, який помічений як студенческий)

Нехай швидкість вантажного автомобіля х км/год, тоді швидкість легковика х:0,8=1,25х км/год. За 1,5 години вантажівка проїде відстань S(ван.)=V(ван.) * t= 1,5х км, а легковик S(лег.)= V(лег.) * t= 1,25х*1.5=1,875х км.

Так, як легковик рухається швидше за вантажівку, то за цей час (1.5 години), легковик проїде більше за вантажівку на 27км, отже S(лег.) -S(ван.)=27;  1,875х-1,5х=27;  0,375х=27;  х=72.

Швидкість вантажного автомобіля 72 км/год