Із двох міст, відстань між якими дорівнює 340 км, виїхали одночасно назустріч один одному легковий

та вантажний автомобілі. Швидкість легкового автомобіля була на 5 кілометрів більша за швидкість вантажного. Через 4 години вони зустрілись. Яка швидкість легкового автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Мира.

Ответ:

Объяснение:

(x+2x)*2.5=342

3x*2.5=342

7.5x=342

x=342/7.5

x=45.6

45.6*2=91.2