Задано функцію у=х/4. Значення функції дорівнює (-4). Знайдіть значення аргументу. СРОЧНО!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Gurova Katya.

Ответ:

х=-16

Объяснение:

-4=х/4

х=-16

Отвечает Иванова Елизавета.

y=x/4

y=-4

поставляем

-4=х/4

х=-4×4

х=-16

Ответ: - 16