3 Укажіть формулу для знаходження сумиперших пчленів арифметичної прогресії,якщо a =1, d=5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Полина.

Ответ:

Объяснение:

Sn=(2a₁+d(n-1))n/2=(2+5(n-1))n/2=(2+5n-5)n/2=(5n-3)n/2

Sn=(5n-3)n/2