СРОЧНО!!; ДАЮ 40 БАЛЛОВміж числами -1 і -25 вставити п'ять чисел,які разом з дпними утворюють

арифметичну прогресію​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Анастасия.

a(n) = a1 + d(n - 1)

дано a1 = -1    a7 = -25

a1 = -1

a7 = a1 + d(7 - 1) = -1 + 6d = -25

6d = -24

d = -4

a2 = a1 + d = -1 + (- 4) = -5

a3 = a2 + d = -5 + (- 4) = -9

a4 = a3 + d = -9 + (- 4) = -13

a5 = a4 + d = -13 + (- 4) = -17

a6 = a5 + d = -17 + (- 4) = -21