Знайдіть координати точки перетину графіків функцій у=3х+2 і у=х-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Худолей Наташка.

Ответ:

3х + 2 = х - 2

3х - х = - 2 - 2

2х = - 4

х = - 2

у = 3х + 2

у = 3 (-2) + 2

у = - 6 + 2

у = - 4

або

у = х - 2

у = - 2 - 2

у = - 4

Відповідь: (-2 ; -4)