За допомогою транспортира побудуйте рівнобедрений прямокутний трикутник з катетом що дорівнює 5 см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Объяснение:

Оскільки трикутник рівнобедрений маємо:

AB(1 катет) = BC(2 катет)=5 см

За теоремою Піфагора маємо:

AC в = AB в + BC в

AC в = 5 в + 5 в = 25+25= корінь з 50 = 5 коренів з 2

Відповідь: AB = 5, BC=5, AC=5 коренів з 2